

👫🧑🏫Школяре трецих класох з учительками Меланию Рамач, Наталию Зазуляк и Еуфемию Планкош, 13. мая були на успишней єднодньовей екскурзиї „Мали Дунай“, Беоґрад.
Окрем радосци медзисобного друженя, було и уживаня у природи у воженю на чамцу, та и збераня нових знаньох о водох, рибох, животиньох и птицох на Радмиловцу — оглядним добру Польопривредного факултету.🌳🦜🐠
Нащивели Музей илузиї, прешейтали ше по Княз Михайловей улїци, а под час путованя по варошу видзели нову часц Беоґрада на води, мост Ґазелу, Сава центер, Арену, Заходну капуру, Храм св. Сави.🏫






