

🌳Чуваме природу, учиме од природи, будуєме лєпшу и чистейшу будучносц!🌷
У рамикох програми „За чистейши и желєнши школи у Войводини“, наша школа достала награду. 🏆Шветочне додзельованє отримане штварток 14. мая у 📍голу Покраїнскей Влади, у Новим Садзе.
♻️То резултат еколоґийней свидомосци и анґажованя, любови ґу природи, пилней роботи Еконаставнїцох, наших школярох и наставнїкох, фахових сотруднїкох и родичох наших школярох.
Наша школа препознава ше як порушуюце, красне, чисте и желєне место за шицких.🌟🌎




