

🌳Чувамо природу, учимо од природе, градимо лепшу и чистију будућност!🌷
У оквиру програма „За чистије и зеленије школе у Војводини“, наша школа освојила је награду. 🏆 Свечана додела награда одржана је у четвртак 14. маја у холу Покрајинске владе, у Новом Саду.
♻️То је резултат еколошке свести и ангажовања, љубави према природи, преданог рада Еконаставница, наших ученика и наставника, стручних сарадника и родитеља наших ученика.
Наша школа препознаје се као подстицајно, лепо, чисто и зелено место за све.🌟🌎



