

У оквиру Еразмус+ пројекта 12 ученика туристичког смера 17. маја путује у📍Грчку на двонедељну стручну праксу, у пратњи наставница стручних предмета Јелене Мирковић и Ренате Зорић.
🤝Тим поводом јуче је одржан састанак са родитељима и ученицима где је координатор пројекта професорица Љиљана Рудакијевић појаснила технички део ове мобилности и уручила уговоре родитељима.