

🔸Средњошколци су Недељу сећања и заједништва обележили кроз различите активности.
🌳Чланови ученичког парламента са проф. Соњом Чапко и проф. Валентином Русковски су, у школском парку, посадили дрво и цвеће.
🫂Ученици II2 и III2 су на часовима примењених наука израдили плакате који симболизују важност заједништва, подршке, доброте и међусобног поштовања у школи.
🤝На часовима психологије гимназијалци другог разреда учествовали су у радионици „Ланац доброте и подршке”.
🏫У Дому ученика Недеља сећања и заједништва обележена је кроз активности: „Дрво порука”, „Ланац подршке” и „Свако носи свој ранац“, усмерене нанеговање подржавајућег окружења и јачање групне кохезије.



