

👫🧑🏫Ученици трећих разреда са учитељицама Меланијом Рамач, Наталијом Зазуљак и Еуфемијом Планкош 13. маја, били су на успешној једнодневној екскурзији „Мали Дунав“, Београд.
Поред радости међусобног дружења, било је и уживања у природи у вожњи чамцем, па и прикупљања нових знања о водама, рибама, животињама и птицама на Радмиловцу – огледном добру Пољопривредног факултета.🌳🦜🐠
Посетили су и Музеј илузије, прошетали Кнез Михајловом улицом, а у вожњи видели су и део Београда на води, мост Газелу, Сава центар, Арену, Западну капију, Храм Светог Саве.🏫






