

🏡Ученици петог, шестог и седмог разреда су са својим одељењским старешинама 18. маја били на једнодневној екскурзији у📍 Сремској Митровици и Засавици. Екскурзија је протекла у пријатном и веселом расположењу. Ученици су имали прилику да се упознају са археолошким налазиштем Царска палата Сирмијум у Сремској Митровици, као и да обиђу сам центар града.
Посећен је и Специјални резерват природе Засавица, где је за ученике била организована вожња бродом.⛵ Током вожње ученици су се упознали са богатством биљног и животињског света који Засавица нуди.🌳🦅






